Jdi na obsah Jdi na menu

Poděkování městu Holešov

13. 2. 2021

Poděkování městu Holešov za mimořádnou dotaci

Chtěli bychom alespoň takto poděkovat městu Holešov za mimořádnou dotaci pro naši Základní organizaci Českého zahrádkářského svazu v Holešově, díky které jsme mohli izolovat stropní část jedné z provozoven v Domě zahrádkářů a částečně vyřešit elektroinstalaci v této místnosti. Toto by mělo pomoct k odstranění příčiny chladu stoupajícího z podlahy v sále Domu zahrádkářů a ke zvýšení spokojenosti návštěvníků při společenských akcích.

Dům zahrádkářů byl postavený dobrovolníky zahrádkáři v tzv. AKCI „Z“ před 42 lety a jsou zde po těchto letech znát značné neduhy. Každý rok se naše organizace snaží řešit jeden z mnoha způsobů zateplení objektu ze svých prostředků, takto jsme již vyměnili všechna okna, zateplili stropy v 1.patře, vyměnili vchodové dveře a provedli další zásahy uvnitř budovy, abychom zamezili úniku tepla. Ale naše příjmy nestačí k úhradě takto velkých zásahů a proto jsme vděčni za tuto mimořádnou dotaci , kterou nám město poskytlo.

Dům zahrádkářů slouží široké veřejnosti, jak při zpracování ovoce, tak si zde mohou občané propůjčit prostory sálu a klubovny k rodinným oslavám, či přátelským setkáním. Z toho důvodu bychom také chtěli našim návštěvníkům nabídnout vhodné prostředí ve kterém by se cítili spokojeně. Doufáme, že jak se pandemická situace zklidní, zase se budou všichni zahrádkáři a občané scházet a využívat i naše prostory.

 

Za výbor ZO ČZS Holešov děkuje předsedkyně Vlasta Čablová